مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی(جهت)


درباره مرکز :

 زندگی فرا پیچیده امروز با تحولات سریع آن، فرصت­های افراد را در زندگی محدود کرده و بازنگری مسیرطی شده و جستجوی دلایل مشکلات و ناکامی های احتمالی و کسب دانش در خصوص راه مواجهه با آن­ها و دست یابی به زندگی موفقیت آمیز را با چالش روبروکرده است. عوامل متعددی وجود دارد که انسانها را در ابعاد شخصی، خانوادگی، تحصیلی، شغلی و ارتباطات بین فردی به سوی مسائل و مشکلات عدیده­ ای سوق می­دهد. با توجه به محدودیت فرصت و دانش، ما نیاز داریم به طور جدی از فکر دیگران برای حل مسایل خودمان یاری بجوییم و شاید به همین جهت است که کتاب آسمانی ما، ما را به این کار فرا می­خواند : " و شاورهم فی الامر". 

هدف اصلی از ارائه مشاوره  و خدمات روانشناختی، کمک به فرد برای شناخت مشکلات و راه حل آنها و تسهیل رشد شخصی و روانی فرد، به سمت یک بلوغ اجتماعی و تعالی بخشیدن آن است.

سازمان جهاد دانشگاهی تهران با سابقه ­ای به طول انقلاب اسلامی در ارائه خدمات فرهنگی، آموزشی و پژوهشی با تاسیس مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی و ارائه خدمات مورد نیاز سازمان ها و افراد در این زمینه برگی دیگر از افتخارات خود را رقم می­زند. این مرکز با ارائه خدمت در عرصه اختلالات رفتاری، یادگیری، مشکلات تحصیلی، کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان، مشاوره ازدواج و بررسی مسایل اختلافی زوجین، خدمات روانسنجی ومحیطی علمی و امن را با حضور بهترین درمانگران دانشگاهی و حرفه ­ای مهیا کرده است.